Pobyt jednodniowy

Chirurgia jednego dnia

W naszej klinice we Wrocławiu świadczymy usługi medyczne z zakresu chirurgii jednego dnia. Zabiegi operacyjne wykonywane są w najkrótszym możliwym czasie. Jedna doba w naszym szpitalu wystarczy na przeprowadzenie niektórych operacji. Placówki medyczne już od kilkunastu lat realizują ten nowoczesny pomysł opieki dziennej jako alternatywę dla standardowej opieki szpitalnej. Aby ten system działał bez zarzutu, potrzebne jest odpowiednie przygotowanie do zabiegów oraz postępowanie pooperacyjne gwarantujące Pacjentom pełne bezpieczeństwo. Dzięki chirurgii jednego dnia skrócony zostaje do minimum czas oczekiwania na zabieg i pobyt w szpitalu oraz zmniejszone zostaje ryzyko zakażeń i stres towarzyszący Pacjentowi.

W Szpitalu jednego dnia wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej, chirurgii ręki, ortopedii oraz chirurgii laparoskopowej i małoinwazyjnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 Jednodniowy pobyt w klinice 

 Patients room
Dla wybranej grupy zabiegów operacyjnych wymagany jest jednodniowy pobyt szpitalny w naszym oddziale. Zapewniamy całodobową opiekę medyczną oraz katering. Cena zabiegu operacyjnego w wybranych przypadkach zawiera koszty zarówno pobytu w naszej klinice we Wrocławiu, jak i całościowej opieki medycznej w okresie pooperacyjnym do usunięcia szwów włącznie. Istnieje również możliwość pobytu w klinice osoby towarzyszącej czy też opiekuna pacjenta. Naszymi pacjentami w trakcie dyżurów zajmuje się wysoko wykwalifikowana kadra medyczna. Pokoje pacjentów są wyposażone zgodnie z najwyższymi standardami.

Zapraszamy na spacer wirtualny po naszej nowej siedzibie>>> SPACER WIRTUALNY

 

Do góry