Dr Kamil Gabryszuk

KG 2
Kamil Gabryszuk, specjalista chirurgii plastycznej. Ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego. Od 2013r. związany z Kliniką i Oddziałem Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego S.A. w Polanicy-Zdroju, najstarszym ośrodkiem chirurgii plastycznej w Polsce, gdzie odbył szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej. Swoje doświadczenie i umiejętności zdobywał przez wiele lat pod okiem najwybitniejszych chirurgów plastycznych w Polsce. 
Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, którą zajmuję się od początku swojej pracy jako lekarz. Regularnie uczestniczy w stażach, kursach i kongresach z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej organizowanych zarówno w kraju jak i za granicą min. w Sztokholmie, Wiedniu czy Holandii. 
Nieustannie z myślą o swoich pacjentach podnosi kwalifikacje i zdobywa wiedzę na temat nowoczesnych technik operacyjnych i innowacji w chirurgii plastycznej oraz medycynie estetycznej. W swojej pracy przestrzega najwyższych standardów medycznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTCHPRiE) oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej (ISAPS).
Do góry